Kulinaria na najwyższym poziomie

Wyśmienite śniadania

Zakopiańskie Apartamenty Wrota Chałubińskiego zapraszają Cię w prawdziwą podróż kulinarną każdego ranka. Zanim wyruszysz na górskie szlaki czy zwiedzanie zakamarków Zakopanego, skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty śniadaniowej, przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Bogaty bufet śniadaniowy to przede wszystkim różnorodność, świeżość, składniki najwyższej jakości, lokalne i sezonowe smaki. Zarezerwuj ofertę BB - nocleg ze śniadaniem i pozwól nam Cię ugościć.

OFERTA BB

Pokazy kulinarne

Nasz aparthotel tworzyliśmy z myślą o wymagających Gościach, którzy szukają czegoś więcej, niż typowego miejsca oferującego wypoczynek w Zakopanem. Dbamy o każdy detal oraz o to, by nasza oferta była naprawdę niebanalna. Dzięki współpracy z najlepszymi szefami kuchni, możemy Ci zaproponować specjalne, szyte na miarę pokazy kulinarne, które zachwycą nie tylko podniebienie, ale i oczy Twoje oraz Twoich Gości. Szukasz ciekawej rozrywki na poziomie? Dla rodziny, znajomych, biznesowych partnerów? Przekonaj się, że dobra kuchnia to nie tylko przyjemność jedzenia ale także doskonała zabawa.

Spotkania w większym gronie

Jeśli planujesz przyjechać do Zakopanego w większym towarzystwie i szukasz odpowiedniego miejsca na wspólne wieczorne spotkania, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty specjalnej. Dzięki możliwości zarezerwowania sali restauracyjnej na wyłączność, nie musisz szukać wśród ogólnodostępnych restauracji czy pubów. Na miejscu, w aparthotelu, możesz zamówić kolację zasiadaną lub bufetową oraz zorganizować kameralne spotkanie towarzyskie lub biznesowe z elegancką oprawą kulinarną oraz degustacją alkoholi. Oferujemy prywatność, kameralną atmosferę, klimatyczne wnętrze i doskonałą kuchnię na Twoje specjalne zamówienie.