Wrota Chałubińskiego - apartamenty ze SPA w centrum Zakopanego

Basen z jacuzzi - relaks dla ciała i umysłu

W naszej podziemnej strefie SPA & wellness przygotowaliśmy dla Ciebie basen o łącznej powierzchni 17m2 i głębokości 0,9 m - idealny, by się odprężyć po górskich wędrówkach lub długiej pracy. Skorzystasz tu z relaksu, jaki zapewnia podgrzewana woda oraz hydromasaż. Zależało nam na najwyższej wygodzie, dlatego w naszym jacuzzi zmieści się jednocześnie aż 15 osób i każdy będzie mógł czuć się swobodnie. Strefa zajmuje całą przestrzeń pod budynkiem - oddajemy do Twojej dyspozycji maksymalnie dużo miejsca, byś zawsze mógł czuć się komfortowo, niezależnie od tego, czy wynajmujesz strefę na wyłączność czy też korzystasz wspólnie z innymi Gośćmi. Odpowiednią atmosferę, sprzyjająca odpoczynkowi i regeneracji, tworzy tu także dopracowany wystrój wnętrza oraz klimatyczne oświetlenie.

Sauna - oczyszczenie, regeneracja, pielęgnacja

Dla miłośników regularnego saunowania oraz dla tych, którzy dopiero odkrywają dobroczynny wpływ gorącej temperatury na ciało i umysł, przygotowaliśmy saunę fińską oraz chłodzący prysznic z biczami wodnymi. Zapraszamy do skorzystania z seansów, które oczyszczają ciało z toksyn, regenerują, pomagają się odprężyć, a także poprawiają kondycję skóry.

Gejzer - zabawa dla każdego

Z myślą szczególnie o naszych najmłodszych Gościach, przygotowaliśmy z strefie SPA & wellness atrakcję, która przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od wieku. W jacuzzi znajduje się gejzer, który zaprasza na chwilę swobodnej zabawy zarówno dzieci jak i dorosłych. Bo nic tak nie odpręża, jak radosne figle, które budzą w nas wewnętrzne dziecko.

SPA & wellness na wyłączność

Na co dzień strefa SPA & wellness w aparthotelu Wrota Chałubińskiego dostępna jest dla wszystkich naszych Gości. Jeśli jednak potrzebujesz więcej prywatności, możesz dokonać rezerwacji całej przestrzeni tylko dla siebie i swoich Gości. Korzystanie ze strefy na wyłączność wymaga wcześniejszego ustalenia tego z personelem, dlatego prosimy o kontakt z recepcją, celem dokonania rezerwacji.